זרוע היבשה - יחד בונים עוצמה
Share

חדשות החיל

ביקוש שיא להנדסה

איתמר שגב, תאריך: 2.8.2010
לראשונה בהנדסה הקרבית: הביקוש לשירות בחיל בקרב מתגייסי אוגוסט 2010 עלה על היצע המקומות הפנויים
בכפיים להנדסה (צילום: חנן גרינבלט)
מאות מלשב"ים נרגשים הגיעו ללשכת הגיוס בתל השומר בכדי לעבור את הטרנספורמציה מהאזרחות לצבא, או במקרה הזה לטירונות בחיל ההנדסה. המגמה החיובית במוטיבציה לגיוס נמשכה גם במחזור אוגוסט 2010 ובחיל שברו שיא כאשר הגיעו לביקוש של 1.1 מלש"בים על כל מקום פנוי. בכך לראשונה נשבר מחסום 'האחד לאחד' אליו הגיעו בחיל במחזור הגיוס הקודם.

האופציות פתוחות
"מאוגוסט הקודם אנחנו ממשיכים במגמה חיובית של עליה במוטיבציה", מספר רמ"ד מוטיבציה והתגוננות, רס"ן נחום צדקיהו. "אנחנו מאמינים שהדבר נובע ממתן אפשרויות למלש"ב בכל הקשור לגדוד בו הוא מעוניין לשרת ומן האפשרות לשרת עם חבריו. מלבד הגברת המוטיבציה, העבודה שאנו עושים גם מורידה לחץ מהמלש"ב ונותנת לו הרגשה שיש מי שמאחוריו. זה דבר חשוב מאוד. אבל אנחנו לא נחים על זרי הדפנה, נמשיך לפעול ונשאף להגיע למצב בו אנשים ירצו להגיע לחיל עוד לפני מחזור הגיוס ובלי עבודת מוטיבציה שלנו".

היי דרומה לבהל"צ
לאחר שרשרת החיול בבקו"ם יעלו החיילים הטריים כבר הערב (שני) על אוטובוסים הפונים דרומה ויגיעו לבהל"צ לארבעה ימי התאקלמות לפני החזרה הביתה לחופשה ראשונה. בסוף השבוע שלאחר מכן כבר יחוו לראשונה את המושג שהפך למטבע לשון 'שבת ראשונה בלי אמא'.
"העלייה במוטיבציה נובעת ממתן אפשרויות למלש"ב". חגיגה של הנדסה
צילום: חנן גרינבלט
"העלייה במוטיבציה נובעת ממתן אפשרויות למלש"ב". חגיגה של הנדסה
 
 
הדפס
Feedback Form