זרוע היבשה - יחד בונים עוצמה

זה לא רק ספורט

נועה חן, אור גינזבורג ודנה ברנר | 22.10.2014
קרב מגע, ספינינג, פילאטיס והרבה בכירים על מד"ס. יום העיון בנושא כושר גופני ואורחות חיים שנערך היום (22.10) בוינגייט ופתח את חודש הכושר והבריאות בצה"ל מעולם לא נראה צבעוני יותר. "יש משמעות רבה לכושר גופני בשילוב עם אורחות חיים נכונים, במיוחד בגוף כמו צה"ל"
מיתר מסכם
בשבוע שעבר ערכו לוחמי יחידת "מיתר" של חיל התותחנים את התרגיל המסכם בהכשרתם, כשלחלקם הייתה זו הפעם הראשונה בה ירו טיל "תמוז" למטרה. "לאחר שהטיל פוגע במטרה זו הרגשה נפלאה. בסופו של יום זה ליישם דברים שאתה שנים לומד אותם ומחנך אליהם"
לחשוב אויב, לחיות מלחמה
השבוע ערכו צוערי חיל ההנדסה הקרבית את תרגיל "חץ כחול" המסורתי, כחלק מההשלמה החילית שעמדה בסימן מבצע "צוק איתן" בו לקחו חלק. "ההשתתפות במבצע המחישה להם את חשיבות ההנדסה בקרב המשולב ואת האתגרים ההנדסיים שמאפיינים אותו"
מוכשרים קדימה

במסגרת יום השתלמות מיוחד שנערך בבא"ח נח"ל, נחשפו כלל מפקדי ההכשרות של זרוע היבשה לחידושים שיהפכו את הלוחמים לכשירים וחזקים יותר. "ראיתם היום את הניצנים לטיוב האימונים בזרוע היבשה, שעתידים לקרב את האימונים למציאות בשטח"

לרשימת החדשות המלאה
שריון, תותחנים, הנדסה, איסוף קרבי, כל חטיבות החי"ר, היחידות המיוחדות, ההכשרות וכל מה שקורה ביבשה. האתר הרשמי של זרוע היבשה עונה לכם על כל שאלה שמעניינת אתכם
לרשימת הסרטונים

מצא אותנו ב Facebook

סופ"ש: יוצא לטייל עם האופניים
סופ"ש: יוצא לטייל עם האופניים
לא מפנה: סיכת הלוחם של המ"מ שלי
השמש תזרח ואני אהיה אזרח: פותח עסק וקנדי סנטר
השמש תזרח ואני אהיה אזרח: פותח עסק וקנדי סנטר
מוטו צבאי: לעזור לכולם
אם לא הייתי מ"מ בניצנים הייתי - מ"מ בזיקים
מוטו צבאי: יד בריבוע מעל הראש
זמן פנוי בצבא: זוחל עם מאג בין השיניים
זמן פנוי בצבא: זוחל עם מאג בין השיניים
מוטו צבאי: כשועבדים נחים וכשנחים נחים
גיליון 26
רוצה להיות כתב או צלם צבאי?
הצטרפו לעמוד הfacebook שלנו
Feedback Form